oyunun ismini yazın

pc oyunları online oyunlar aksiyon macera korku starejii java flas oyunları

29 Mayıs 2009 Cuma

Time Commando - FULL indir - DOWNLOAD

: -
: www.fulloyun.com
: Mevcut
: Sanal Sürücü
: Max Payne
: 4 (200 MB)
: Daemon Tool's İndirmek için Tıklayın.


486DX2/66
8 MB RAM
2X CD-ROMZamanda yolculuk yapmak size çekici geliyor mu? Geçmiş veya gelecek zamanda. Eğer yanıtınız evet ise bu oyunda zamanda yolculuk yapıp, gittiğiniz zamanın şartlarında savaşabilirsiniz.

Tabi oyundaki asıl konu zamanda yolculuk yapıp birilerini öldürmek değil. Historical Tactical Center adındaki bir binanın ana bilgisayarına bulaşan bir virüsü yok etmek ve virüs yüzünden farklı zamanlarda, farklı yerlere saçılmış olan çipleri toplamak. Bu zorlu yolculuğunuz sırasında mağara adamları, ninjalar, lejyonlar, şövalyeler ve kovboylar gibi, bulunduğunuz yere ve zamana uygun çeşitli karakterlerle karşılaşacaksınız.

Oyunda 9 ana bölüm bulunmakta ve bu bölümler 17 alt bölüme ayrılmakta. İlk sekiz bölümde zamanda yolculuk yaparken son bölümde bilgisayarın içine girip virüsü yok ediyorsunuz. Her bölümün sonunda o zamanın şartlarına uygun olarak, bölüm canavarıyla veya zorlu bir karakterle savaşıyorsunuz. Bu büyük bir ayı, kırmızı bir ejderha veya güçlü bir şövalye olabiliyor.

Bu zaman yolculuğunda diğer bir rakibiniz de “zaman”. Zaman sürekli ilerliyor ve yeterince hızlı olamazsanız göreviniz başarısızlıkla sona eriyor. Zamanınızı arttırmak için de yolda topladığınız mavi çipleri hafıza yükleme terminalleri aracılığı ile ana bilgisayara yollamanız gerekiyor. Mavi çiplerin dışında sarı ve kırmızı küpler, enerji pilleri ve bonus haklar bulunmakta. Sarı küpler hakkınızı biraz arttırırken, kırmızı küpler tamamen doldurur. Enerji pilleri de hakkınıza fazladan bir bölüm ekler.

Oyun ekranı basit de olsa biraz bilgi vermekte fayda var. Sol üst köşede sari tüplerle gösterilen bölüm, karakterinizin enerjisi. Alacağınız enerji pilleri ile daha fazla tüpe sahip olabilirsiniz. Bu şekilde daha fazla hakka sahip olursunuz. Bu tüpler maksimum 4 tane olabilir.

Haklarınızı, enerji tüplerinin yanındaki kırmızı ve sarı renkli üçgen şekiller temsil ediyor. En fazla 3 hakkınız olabiliyor.

Bunlarında yanında, ortada bulunan ve sürekli artan şekil zamanınızı gösterir. Zamanınız bittiğinde de ölüyorsunuz.

Sağ üst köşede düşmanınızın enerjisini gösteren kırmızı tüpler bulunmakta.

Sağ alt köşede ise topladığınız mavi çiplerin sayısını gösteren şekil bulunuyor.

Altta bulunan kareler de silahlarınızı gösterir. Bulunduğunuz zamana göre birbirinden farklı bir sürü silah türü bulunmakta. Taş devrinde taş, sopa ve mızraklarla dövüşürken, zaman ilerledikçe kılıçlar, topuzlar, tüfekler hatta lazer silahları ile savaşabiliyorsunuz.


Oyun sırasında aşağıdaki kodları yazın:
Kod - Etki
otorel - Otomatik silah doldurma
huibon - Tüm silahlar
vonlux - Tam sağlık
Seviye Şifreleri:
Seviye Easy Normal Hard
Roman […]

Aynı serilerdeki Netload, Rapidshare ve FileFactory bağlantıları aynıdır.. Aynı serilerdeki partları karışık indirebilirsiniz.. Örnek : Part1'i rapidshare Seri 1 bağlantısından indirdiyseniz, part2'yi Netload seri 1 veya Filefactory Seri 1 bağlantılarından indirebilirsiniz..©Copyright FullOyun & Since 2003

█║▌│ █║▌ ║││█║█║

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Pagerank

pc oyunları

↑ Grab this Headline Animator

General

www.badgamess.blogspot.com

whos.amung.us