oyunun ismini yazın

pc oyunları online oyunlar aksiyon macera korku starejii java flas oyunları

29 Mayıs 2009 Cuma

Rayman Raving Rabbids - FULL indir - DOWNLOAD

: Rayman.Raving.Rabbids-CLONECD
: www.fulloyun.com
: http://rapidshare.com/files/21114298...ck.FO.rar.html
: Sanal Sürücü
: Max Payne
: 8 (200 MB)
: Daemon Tool's İndirmek için Tıklayın.

İşletim Sistemi: Windows® XP (only)
İşlemci: 1 GHz Pentium® IV or AMD Athlon" class processors (2.5 GHz Pentium IV, AMD Athlon or better recommended)
RAM: 256 MB (512 MB recommended)
Ekran Kartı: 64 MB DirectX® 8.1-compliant video card (128 MB video card recommended) (see supported list*)
Ses Kartı: DirectX 8.1-compliant sound device
DirectX Version: DirectX 9.0c (included on disc)
CD-ROM: 8x CD-ROM or better (32x or better recommended)
Hard Drive Space: 1.5 GB
Keyboard and mouse, Windows-compatible gamepads

*Supported Video Cards at Time of Release
NVIDIA® GeForce" FX /6/7 series
ATI® Radeon® 9000/X series
This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 800x530.

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 800x530.

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 800x450.

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 800x450.

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 800x530.
Yıllar yılı eğlence mantığı ile birçok oyun üretildi. Şüphesiz ilk ps vakitlerinde Crash Bandicoot, Spyro vb. Şimdinin ünlü ve efsaneleşmiş kahramanalrı ile tanışmamış olanımız yoktur.Yine o eski dediğimiz zamanlarda olduçka ilginç bir oynanabilirlik ile RayMan isimli bir kahraman çıkıvermişti.Pc'lerin daha canavarlaşamadığı dönemlerin vazgeçilmez eğlence kaynaği olan RayMan günümüze kadar çoklu evrimlere uğrasada eski havasını nihayet 2006'nin sonlarına doğru çıkan Raving Rabbids ile yeniden yakalamış.

Catch Us If You Can?
Kim derdi dünyanın sonunun bu kadar erken geleceğini? Düşman çok yakın.Yenilmez silah ve teknolojileri ile insanoğlunu yoketmeye hazırlanıyor.Ve korkarak söylüyorum ki bunu başarmamaları için hiçbir engel yok.Üstün havuc,süzgec,sopa,sosis ve pompalari ile yeryüzünde terör estiriyorlar.Kimlermi? Tavşanlar.Evet, kim derdi tavşanların birgün havucları yemek yerine silah olarak kullanıp dünyayı ele geçireceklerini?Onlar artik en büyük zaferlerini yaşiyorlar.Peki bu güç durumdan bizi kim kurtaracak? Batman? SuperMan? Peki ya Spiderman? Hayir... RAYMAN!!!

Elbette bir oyuna göre oldukça cesur bir konu sayilabilir bu.En azindan düşmanlar tavşan ise eğlence ve espiri hiç kesilmiyecek demektir.Ama daha fazla derine inmeden herseyin başı olan yer yani cd nin konsola takıldığı ana dönelim.Oyun başlarken agızları açik bırakacak bir intro bekliyorsanız, şansınızı lütfen başka bir oyunda deniyin derim size.Çünkü açılışta Rayman ve arkadaşlarının sakınce yaptiklari piknik sırasında tavşanlar tarafından sosisler eşliğinde esir alınmasından daha başka birsey göremeyeceksiniz.Ama bu tavşanlar sizin bildiklerinizden biraz farklı.Bir bakıma Psikopat diyebiliriz. Tek bir şeye inanıyorlar ve buda dünyayı ele geçirmek.Hernekadar insanoğlu süzgeç ve sosilere nasıl yenik düştü bilinmesede konuyu benimsememiz oldukça önemliOyuna tavşanlardan baska birşeyin bulunmadığı bir arenada başlıyoruz.Onun dışında Rayman esir hayati geçiriyor. Her arena günü 4 kücük 1 büyük görev yapııyoruz.Ama sizleri temin ederim yıllardır eğlence ve macera oyunlarina olan sevgim bu oyun ile tavan yaptı.Hayatım boyunca bu türlü görevleri başka hangi oyunda görürüm ve bukadar çcok gülerim bilemiyorum.Arenadaki görevler dikkatli bakılırsa türler eşliğinde sınıflandırılmış olduğu farkedilecektir.4 ufak görevi Zeka,Yetenek,Hiz ve Gizlilik şeklinde ayarlanmiş dersem yanlış söylemiş olmam.Son ve ana görevler ise Fps modunda sert pompa firlatma çatışmaları ile geçiyor.Her bölümün keyfi bambaşka.Tavşanlar tam anlamı ile çıldırmış ve binbir şekilde karşimiza çıkıyorlar.Arenadaki 4 ufak görevi tamamlarsanız her seferınde bir bonus eşya kazanıyoruz.Bunlar tip,müzik,saç,gözlük,ayakkabı vs. itemler ile mevcutlandırılmış. RayMan i oyun boyunca şekilden şekile sokabileceksiniz.

Tavsanlar Her Konsolda Karşımızdalar.
Rayman Raving Rabbids'i aslında "Only For Wii" şeklinde piyasaya çikacağını düşünmüştüm fakat Wii'ye çıkması bir yana Ps2,Ps3,Xbox,Xbox360,Gamecube ve Nintendo Ds için'de çıkarılması benim hemen oyuna atılmamı sağladı.Aslında Wii“ de oynansa daha eğlence dolu sonuçlar çıkacağı kesin olsada oyunu incelediğim platform Ps2 idi.Grafikler hayliyle Wii'ye göre biraz daha yetersiz.Ama bu lafimi Ps2'de çok kötü durumda şeklinde anlamayın.Grafikle yinede güzel.Ses konusunda nasil bir cümle yapmam gerektigini inanin 10 dakika düsündüm. Tavşanlarin çığlıkları aşırı derecede komik ve eğlenceli.Aslında oyunda Tavşanlar Rayman'nin daha önünde duruyor.Yani tüm dikkatler onlarda.Yaptıkları herşey sıradışı ve espirili.Konuşma olayı bu oyunda mevcut değil.Sadece mırıldanmalar ve bağırışmalar var.Grafikler iyi demiştim iyi olması bir yana Renkler asiri açık sonuçta çesitli mekanlarda dolaşıyoruz ve hepsi bir cennet adeta, tasarımları en çok göze çarpıyor zaten.Ama en çok eğleneceğiniz bölüm sahil bölümü ile Texas.Arenaya baktığınızda tavşan topluluğunun 3'üncü sıradan sonrakı halinin 2d olduğu anlaşılsada büyük bir sorun ifade etmiyor.

Siper Alin Havuclar Geliyor!!!
Düşmanlarımız olan Çılgın Tavşanlar oyun boyunca birçok tipte karşımıza çıksada öyle birtanesi varki sizleri yaklasık bir yarım saat gülme krizine sokabilecek durumda.Splinter Cell'in ünlü kahramani Sam Fischerin tavsan halini mutlaka görmelisiniz .Bıçak yerine Sosis olsada yinede harika .Onun dışında bulunduğunuz bölgeye göre tipleride degişiyor.Örneğin sahil bölümlerinde yaprak etekli,sortlu, günes gözlüklü olurken,texas'ta kovboy ve kızılderili tavşanlar bulunuyor.Farkindayım söylediklerim olduçka garip fakat bu oyun icin daha başka birşey inanın yazılamaz. Baştan aşaği komedi içeriyor zaten.Ayrica SüperMan'inde tavşanlaşmış halini mutlaka görmelisiniz.Onlar dışında görevlere dönecek olursak her arena günü birde dans yarışması var.Rayman ve diğer tavşanlar dans yeteneklerini burada sergiliyorlar.Yapacağiniz combolar ile oldukça eğlenirken bir hayli zorlanıcaksınız.Ayrıca esir geçirdiğiniz boş anlarda yani hücrede yapabilecekleriniz şeylerde unutulmamış.Örneğin dolabınızdan kıyafet seçebilir,müzik dinliyebilir,tuvalete oturup hayal kurma gücünüz ile eski günlerdeki geçtiginiz bölümleri baştan oynayabilir ve her arena günü sonunda kazandiğiniz pompalar ile oluşturduğunuz kaçış merdivenini deniyebilirsiniz.Açıkcası tuvalet yapan tavşanlarin kapılarını kapatma,delikten çikan kafalara kürek ile vurma,havuç suyu sıkma,zincir atlama,pompa firlatma,domuz yarıştırma gibi ilginç ötesi görevler ile nekadar kötü zaman geçirilir diye sorarsanız, hiç cevabını alırsınız.Açıkcası ailecek oynanması daha mantıklı bir oyun Rayman Raving Rabbids.

Garip Son
2007'nin sonlarina doğru çıkarılan oyunlar arasında eğlence mantığını en iyi biçimde yaşatan Rayman Raving Rabbids ilginç konu ve oynanışı, sıradışı espirileri hiçbir oyunda göremeyeceğiniz teknolojisi ile mutlaka oynanması gereken yegane macera ve eğlence oyunlarından birisidir.

İyi Oyunlar...


"Challenge" Modu Açmak için - Senaryo (Story) modunu bitirin
Senaryo Modu Bonusları için - Senaryo modundaki her bölümdeki dört testide tamamlayın. Böylece aşağıda belirtilen bonuslara ulaşacaksınız:

Dark Iron Bunnies" Şarkısı için - Bölüm 11
"Girls Just Want To Have Fun" Şarkısı için - Bölüm 5
"Good Time" Şarkısı için - Bölüm 3
"Hip Hop Hooray" Şarkısı için - Bölüm 7
"La Bamba" Şarkısı için - Bölüm 9
"Misirlou" Şarkısı için - Bölüm 1
"The Butcher Deejay" Şarkısı için - Bölüm 13
"Ubisoft Montpellier Choir" Şarkısı için - Bölüm 14
Bunny Kostümü için - Bölüm 12
Caramba Kostümü için - Bölüm 8
Dee- Jay Kostümü için - Bölüm 2
Gothic Kostümü için - Bölüm 4
Raymaninho Kostümü için - Bölüm 10
Rock 'n' Roll Kostümü için - Bölüm 6
Altın İnek Ödülü için - Bölüm 15

Skor Modu Bonusları için - Bonusu almak için aşağıda yanında bulunan puanı toplayın:

"Bunnies Can't Cook Eggs" - 84.000 Puan
"Bunnies Can't Infiltrate Games Convention" - 48.000 Puan
"French Bastille Day" - 57.000 Puan
Alternatif Son - 1.000.000 Puan


Aynı serilerdeki Netload, Rapidshare ve FileFactory bağlantıları aynıdır.. Aynı serilerdeki partları karışık indirebilirsiniz.. Örnek : Part1'i rapidshare Seri 1 bağlantısından indirdiyseniz, part2'yi Netload seri 1 veya Filefactory Seri 1 bağlantılarından indirebilirsiniz..TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ!!

OYUN SORUNLARI İÇİN YÖNETİCİLERE ÖZEL MESAJ ATMAYIN!
DIRECTX KASIM SÜRÜMÜNÜ İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ..!
Oyunlarda Yaşanılan Sorunlar ve Cevapları için TIKLA...
Partlarda CRC (Cilt Bozuk) hatası alıyorsanız tıklayın!
Share-Online.biz 'den Nasıl Dosya indirilir?
FileFactory.com 'dan Nasıl Dosya indirilir?
Rapidshare.com 'dan Nasıl Dosya indirilir?
Netload.in 'den Nasıl Dosya indirilir?
©Copyright FullOyun & Since 2003█║▌│ █║▌ ║││█║█║

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Pagerank

pc oyunları

↑ Grab this Headline Animator

General

www.badgamess.blogspot.com

whos.amung.us