oyunun ismini yazın

pc oyunları online oyunlar aksiyon macera korku starejii java flas oyunları

29 Mayıs 2009 Cuma

The Incredible Hulk - 2008 - FULL indir - DOWNLOAD

: RELOADED
: www.fulloyun.com
: Mevcut
: Sanal Sürücü
: Max Payne
: 13 (200 MB)
: Daemon Tool's İndirmek için Tıklayın.

Önerilen Sistem: Microsoft® Windows® 2000/XP
İşlemci: 2.0 Gigahertz Intel/AMD CPU with SSE Instruction support
Memory: 512MB RAM
Optik Sürücü: 8x Speed DVD-ROM drive (1200KB/sec sustained transfer rate) and latest drivers
Disk boşluğu: 1.8 GB
Ses Kartı: 100% DirectX® 9.0c compatible 16-bit sound card and latest drivers
Giriş aygıtları: 100% Windows® 2000/XP compatible mouse, keyboard and latest drivers. XInput based controllers.This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1280x720.
Yıkım Ve Katliam

Marvel Ailesinde Hırs,Katliam Ve Yıkım Denince Akla İlk Olarak HULK Gelir. Bazıları Onu Sevimli Dev Olarak Biliyor Ama Sinirlenince Etrafındakilerin Vay Haline.İlk Filmiyle Beklenen İlgiyi Gören HULK Bu Hasılatla Bir Oyun Çıkardı. Fakat Oyun Hiç İlgi Toplamadı Grafiklerin Çizgifilm Gibi Olması Yerin Dibine Soktu HULk’ı.Daha Sonra Playstation 2'ye Özel Bir Incredible HULK Çıkardılar.Ne Filmle Nede ÇizgiFilmiyle Alakası Olmayan Oyunda Şehire Zarar Ve Düşmanlarımızı Mahfediyorduk.Yapımcılar 1,2 Sene Sustuktan Sonra.The Incredible Hulk Fimini Çıkarmaya Kararverdiler Olayların Tamamen Değiştiği Bu Yeni Film Yaz Ayında Vizyona Girecek.SEGA Boş Durmayıp The Incredible Hulk’ın Filmiyle Paralel Giden Oyunun Yapımına Başladılar Ve Basına Verdikleri Bilgilerle Oyunun Çok Güzel Olacağını Söylediler. Bizde Sizlere Bu Bilgilerin Birleştiği Bir Ön İnceleme Hazırladık.

”Hulk’ın Gücü Bizim Kontrolümüzde ”

Yapımcıların Açıklamalarına Göre HULk’ın Bütün Temel Güçlerini Kontrol Edebilicez. Bazen Kendimizi Aşıp Şehirde Mükemmel Akrobasik Hareketler Ve Combolar Gerçekleştiricez.SEGA Oyunun Konusu Hakkında Pek Detay Vermedi Filmle Aynı Olduğu İçin. Ama 1,2 Laf Ağızlarından Çıkardılar Söylediklerine Göre ; ”HULK İnsanları Korkutmaktadır.Şehirdeki Kötülükler Ve Askerler HULK’ın Yakasından Düşmemektedir.Bruce HULK Halinden Kurtulmak İçin Elinden Geleni Yapmaya Hazırdır Ama Ezeli Düşmanları Onu Beklemektedir”. Aslında Konu Temeliyle Çizgi Filmiyle Aynı Gidiyor.Fakat Konu Oyunda Biraz Daha Açılıp Farklı Olaylara Bağlancakmış.SEGA Konuyu Sır Gibi Saklıyor Adeta.


”Grafikler Yeşil Devi Coşturucak ”

Spiderman 3 Oyunundaki Grafik Motorunu HULK’dada Görüyoruz.Ama Grafiklere Dikkatli Bakınca HULk Dahilindeki Bazı Detayla Çizgi Filme Yakın Türde.Grafikler Gayet Güzel Olacakmış.Zaten Resimlerden Görüyoruz Bunu.Şehir,İnsanlar,Araçlar,Silahlar Gibi Bir Çok Detay Özenle Hazırlanmış.Kontrol Sistemi Gayet Uygun Biçimde Tasarlanmış.İstediğimiz Hareketi Rahatça Yapabilecez Ama Oyunun Başlarında Daha Acemi Olduğumuz İçin Bir Çok Hareketi Sonradan Öğrenicez.Oyunda Yeteri Kadar Combo Yapınca Çeşitli Kostümler Açılacak.Beyendiğimiz Kostümü Seçip Severek Oynayabilecez HULK’ı.

Bize Yazı Beklemek Düşer Belkide HULK Film Oyunlarına Son Noktayı Koyacak Ve İlgileri Üstüne Çekecek Bunu En Son Spiderman 3 Oyununda Görmüştük.SEGA Birbirinden Güzel Film Oyunları Yapıyor Iron Man Ve HULK Bunların Bir Örneği.2008 Yazında Bakalım HULK Neler Yapıcak..


Oyun sırasında bir "Game Terminal" bulun ve aşağıdaki kodları girin:

FIFTEEN - "Desert Battle" Movie Art
SANFRAN - "Hulk Transformed" Movie Art
PITBULL - "Hulk vs. Hulk Dogs" Movie Art
JANITOR - Gray Hulk
NANOMED - "Hulk Movie" FX


Options/Code menüsüne gidin ve aşağıdaki kodları girin. Daha sonra bu hileleri Options/Special Features/Cheats menüsünden aktif hale getirin:

GMMSKIN - Ölümsüzlük
FLSHWND - Regenerator verir
ANGMNGT - Rage Meter maksimum olur
GRNCHTR - Sınırsız devam etme hakkı
HLTHDSE - İki kat HP
BRNGITN - Düşmanlar için İki kat HP
MMMYHLP - Düşmanlar'ın HP'si yarı düşer
FSTOFRY - Killer Punch
BRCESTN - Bulmacayı çözer
NMBTHIH - High Score Reset
TRUBLVR - Tüm Level'lar açılır


Aynı serilerdeki Netload, Rapidshare ve FileFactory bağlantıları aynıdır.. Aynı serilerdeki partları karışık indirebilirsiniz.. Örnek : Part1'i rapidshare Seri 1 bağlantısından indirdiyseniz, part2'yi Netload seri 1 veya Filefactory Seri 1 bağlantılarından indirebilirsiniz..TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ!!

OYUN SORUNLARI İÇİN YÖNETİCİLERE ÖZEL MESAJ ATMAYIN!
DIRECTX KASIM SÜRÜMÜNÜ İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ..!
Oyunlarda Yaşanılan Sorunlar ve Cevapları için TIKLA...
Partlarda CRC (Cilt Bozuk) hatası alıyorsanız tıklayın!
Share-Online.biz 'den Nasıl Dosya indirilir?
FileFactory.com 'dan Nasıl Dosya indirilir?
Rapidshare.com 'dan Nasıl Dosya indirilir?
Netload.in 'den Nasıl Dosya indirilir?
©Copyright FullOyun & Since 2003
█║▌│ █║▌ ║││█║█║

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Pagerank

pc oyunları

↑ Grab this Headline Animator

General

www.badgamess.blogspot.com

whos.amung.us