oyunun ismini yazın

pc oyunları online oyunlar aksiyon macera korku starejii java flas oyunları

29 Mayıs 2009 Cuma

Monster Garage - Full - indir - Download


: Monster Garage
: www.fulloyun.com
: Mevcut
: Sanal Sürücü
: Max Payne
: 3(200 MB)
: Daemon Tool's İndirmek için Tıklayın.


Windows 98/98SE
Processor: PIII 500 MHz
Directx 9.0b
128 MB RAM
Free hard drive space: 700 MB
Video Card 32MB Directx 9.0b
16-bits Sound Card
MouseÜlkemizde Discovery channel pek hayra kullanılmayan bir kanal. Genelde izleyicilere sorurlar magazin programlarını izliyor musunuz diye, fakat herkes televole programında ne var ne yok bilmekte ama devamlı Discovery channel izlediğini söylemektedir. Bu sebepten dolayı kanalın karizması bir miktar zedelenmektedir. Şahsen devamlı Discovery channel izleyen biri olarak, bu arada babage evindeki Uğur'a hayrandım , Monster Garage isimli programı devamlı izliyordum, gerçekten. Programın içeriği gerçekten çok iyiydi. Konusu ise şöyle: Size 3000 dolar ve 7 gün veriliyor. Bu süre zarfında gerçekleştirmeniz gereken bir göreviniz var. Örneğin ufak bir arabayı modifiye edip kar aracı yapmanız isteniyor. Bunun gibi uçuk kaçık şeyler yapıyorsunuz. Oyun da bu konu içerisine sizi direk dahil ederek, izlediğiniz programı yaşamanızı sağlıyor.
Nasıl yapcaz Jesse abi?
Görevleri tek başınıza yapmıyorsunuz tabii ki. Jesse James liderliğinde bir sürü bilgili insan size çoğu konuda yardımcı oluyor. Kısaca Jesse James'den söz edeyim. Bu şahıs yıllarca polislere gıcık kapan, gittiği her yerde kavga çıkartan bir abimizmiş. Aynı zamanda asi bir motorcu. Yıllar geçtikçe Jesse adam olmuş, evlenmiş, çoluk çocuk sahibi olmuş ve şuan kendine ait bir atölyede eşi benzeri bulunmayan, kendi tasarımı motosikletler üreterek para kazanıyor. Oyunda ise devamlı sizin yanınızda bulunuyor. Her görevde takımın diğer elemanları değişirken Jesse liderlik yapıyor. Toplam 4 adet işinin ehli bilge insan var size yardım edebilecek. Bunlar siz bir aracı söktükten sonra devreye giriyorlar ve modifiye etmeniz gereken parçaları onlara veriyorsunuz, onlar da gerekli işleri yapıyorlar. Tabii bu işler zaman alıyor ve sadece 7 gününüz var. İlk gün yapacağınız aracın planı ile geçiyor. Bütün gün plan yapılıyor ve size yapacağınız aracın 3 boyutlu bir resmi gösteriliyor ve işe başlıyorsunuz. Yani çalışmak için 6 gününüz var. Genelde eldeki araçtan çok uçuk bir araç çıkartacağınız için sadece parçaları modifiye etmek yetmiyor, aynı zamanda yeni parçalar sipariş etmeniz gerekiyor. Bunları katalogdan seçerek sipariş veriyorsunuz ve parçasına göre ya 2-3 dakika içerisinde yada 2-3 gün sonra elinize ulaşıyor. Bu bakımdan yapacağınız alışverişleri önceden kafanızda canlandırıp, mümkün olduğunca çabuk sipariş vermeniz gerekiyor. Aksi taktirde verilen 6 gün yetmiyor. Bütün işler bittiğinde size yaptığınız aracı test etme imkanı sunuluyor yada görevine göre başkalarıyla yarışabiliyorsunuz. İçerik açısında gayet tatmin edici bir yapıt olmuş.
ahh Invictus ahhhh
Invictus ismi bazılarınıza tanıdık gelecektir. Bir çok konudan espri malzemesi olan Street Legal serisinin yapımcıları. Oynayanlar bilirler bu seri inanılmaz hatalı bir seriydi. Oyunlarda o kadar çok hata vardı ki çıkan yamaların toplam boyutu neredeyse oyunun kapladığı alana eş değerdi. Monster Garage'ın arkasında gene bu firma olunca insan ister istemez "yandık" diyor. Nitekimde öyle. Oyunda gene abuk sabuk hatalar var. Alakasız yerlerde oyundan çıkıyor, zırt pırt hata mesajları veriyor. Sağ olsunlar yapımcılar oyun içi save olayını da kaldırmışlar, sadece görev başlarında ve sonralarında save yapabiliyorsunuz. Tam aracınızı bitirmek üzereyken oyunun bir hata verip kapanması anında cinnet geçirme olasılığınız çok yüksek çünkü oyuna tekrar girdiğinizde sizi görevin başından başlatıyor. Grafik ve sesler vasat. Çünkü Street Legal ile aynı grafik motoru kullanılmış. Tek hoşuma giden taraf müzikler. Umarım yakında bir yama çıkartılır ve şu oyundan atma olayı son bulur diyicem ama diyemiyorum çünkü firmanın geçmişteki deneyimlerine bakarak bu oyunun da onlarca yaması çıkması olası. Fakat oyunu bitirmek basit. Şu atma olayını düzeltirlerse kolaylıkla oynayan herkes bitirebilir çünkü toplam 7 görev var. İlk 2 görev zaten tanıtım gibi yani sizi oyuna alıştırmak için yapılmış olduğundan zevkle oynayabileceğiniz sadece 5 görev kalıyor ki inat ederseniz 2-3 saat içerisinde bitirebiliyorsunuz.
Son Sözler :
Monster Garage benim en çok sevdiğim tarzdaki oyunların başında geliyor. Araçları modifiye etmek, daha sonra denemek benim çok hoşuma gidiyor. Daha önce bu tarz bir çok oyunu denemiştim fakat çoğu hüsran ile sonuçlanmıştı. Nedendir bilinmez firmalar bu tarz oyunları yapamıyorlar. Yaptıkları oyunlar aşırı şekilde hatalı oluyor ve yama yetiştiremiyorlar. Yaptıkları her yama ile tamir ettikleri 5 sorunun yanında yeni olarak 1-2 sorun geliyor ve yamaların sonu yok. Oynanabilirlik direk baltalanıyor ve çoğu oyuncu oyunu siliyor. Monster Garage istemeyerek söylemem gerek ki bu tarz oyunlardan biri. Adam akıllı tek kötü yanı var oda oyundan atması ama bu hata da direk oyuncuyu oyundan soğutuyor. Denediğim farklı sistemlerin bazılarında oyunun atmadığını gördüm. Yani bir nevi kumar. Alıp denemekte yarar var.


Aşağıdaki hile kodlarını garajın içindeyken girin ve ardından ampule tıklayın:
moneycheat - 1000$ kazandırır
flashback - Zamanı bir önceki güne alır


Aynı serilerdeki Netload, Rapidshare ve FileFactory bağlantıları aynıdır.. Aynı serilerdeki partları karışık indirebilirsiniz.. Örnek : Part1'i rapidshare Seri 1 bağlantısından indirdiyseniz, part2'yi Netload seri 1 veya Filefactory Seri 1 bağlantılarından indirebilirsiniz..


TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ!!

OYUN SORUNLARI İÇİN YÖNETİCİLERE ÖZEL MESAJ ATMAYIN!
DIRECTX KASIM SÜRÜMÜNÜ İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ..!
Oyunlarda Yaşanılan Sorunlar ve Cevapları için TIKLA...
Partlarda CRC (Cilt Bozuk) hatası alıyorsanız tıklayın!
Share-Online.biz 'den Nasıl Dosya indirilir?
FileFactory.com 'dan Nasıl Dosya indirilir?
Rapidshare.com 'dan Nasıl Dosya indirilir?
Netload.in 'den Nasıl Dosya indirilir?
©Copyright FullOyun & Since 2003█║▌│ █║▌ ║││█║█║

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Pagerank

pc oyunları

↑ Grab this Headline Animator

General

www.badgamess.blogspot.com

whos.amung.us