oyunun ismini yazın

pc oyunları online oyunlar aksiyon macera korku starejii java flas oyunları

29 Mayıs 2009 Cuma

Starship Troopers Terran Ascendancy - FULL indir - DOWNLOAD

: 2000
: www.fulloyun.com
: Mevcut
: Sanal Sürücü
: Max Payne
: 3 (200 MB)
: Daemon Tool's İndirmek için Tıklayın.


İşletim Sistemi: Windows 95, Windows Me, Windows 98
İşlemci: P233 MHz
RAM: 64MB RAM
8xCD-ROM
3D accelerator
HDD: 300 MBThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 800x631.

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 800x600.

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 800x600.

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 800x600.
Evet, oyunumuz konusunu 1997 yapımı bir filmden alıyor, tabi film de konusunu 1960'larda yayınlanmış bir bilim-kurgu romanından. Filmin konusu birçok kişiye, özellikle sıkı bilim-kurgu hayranlarına, içerik yönünden abartılı ve saçma gelmişti. Ben de bir bilim kurgu hayranıyım ve bu türde yüzlerce film seyretmiş ve kitap okumuşumdur. Olaya entellektüel tarzında da bakmam, sadece hayal gücümü ne kadar zorladığı, ardındaki bilisel dayanaklar ve verdiği keyif bence daha önemlidir. Ayrıca fantastik bilim kurgulardan da hoşlanmam. Evet, Starship Troopers farklı konu ve geçtiği 23ncü yüzyıl dünya düzeni açısından baklıdığında çok ilginç yorumlar yapan bir filmdi bence. Neyse, filmin ve oyunumuzun konusu aynı: oyunda her ne kadar filmdeki esas çocuk Rico'yu oynamıyor olsak bile onun yaptığı gibi en çok 20 kişilik askeri bir tim'e Klendathu gezegeninden insanlığa büyük tehdit oluşturan Arachnid isimli dev böcekler ordusunu yoketmek için komuta ediyoruz. Bu böcek ordusunu elbette 20 kişilik tim'le yok etmiyoruz. Ama filmde olduğu gibi, bu kanlı savaşın bir köşesinde yer alıyor ve gösterdiğimiz (ilerlemek için göstermek zorunda olduğumuz) yüksek başarılar nedeniyle uzmanlık gerektiren görevlere yollanıp duruyoruz. Oyunda toplam 20 görev var, değişik gezegenlerde ve hava şartlarında, bazan da böcek yuvalarında başarıya ulaşmamız gerekiyor.

Oyunu başlattığınızda sade ve basit bir menü ortamında buluyorsunuz kendinizi. Öncelikle grafik ve ses ayarlarınızı makinanızın özelliklerine uygun ayarlayın. Tavsiyem hemen görevlere başlamamanız ve toplam 4 askeri eğitim bölümünü tamamlamanız. Aslına bakarsanız bu bölümlerde öğreneceklerinizi savaş sırasında da öğrenebilirsiniz fakat kötü bir "böcek katliamı" yaşamamanızı tercih ederim . Bu eğitim bölümleri savaş sırasında size en uygun gelecek takım formasyonlarını ve taktikleri belirlemek ve öğrenmek için birebir.

Starship Troopers'ın genel kurgusu diğer birçok strateji oyunundaki gibi görevlerin sırayla tek tek tamamlanması şeklinde, fakat bazı farklılıklar yok değil. Öncelikle birçok strateji oyununun aksine görev sırasında "save" yapamıyorsunuz. Fakat görevde bizzat kendiniz bulunduğunuzdan görev sırasında siz veya görevin tamamlanabilmesi için gerekli aleti/silahı taşıyan asker ölecek olursa veya belli bir süre içinde yapmanız gereken bir şeyi yapamazsanız başarısız oluyorsunuz. Bu durumda isterseniz görevi en başından oynamak zorunda da kalmıyorsunuz; size üç seçenek sunuluyor: Göreve tekrar baştan başlama, "Retry" yani, kaldığınız yerden tekrar deneme (görev başına toplam 3 hakkınız var), veya çıkış . Bu noktaya geldiğinizde göreve tekrar başlamanızı öneririm, çünkü "retry" seçeneğini kullanırsanız, görevi başarsanız bile görev sonunda verilecek olan silahlarını "upgrade" etmenize yarayan puanlar size verilmiyor, ve bunun eksikliğini de sonraki bölümlerde epey hissediyorsunuz.Görevlerden sonra askerlerinizin daha fazla deneyim puanı (Experience) kazanması için oyunun kurulu olduğu dizine gidin ve buradaki "stta\units" dizinine girin. Notepad (not defteri) ile "st_db_attr" dosyasını açıp 26. satıra gidin; bu satırda şöyle birşeyler yazılı olmalı:

26 1 0 0 15 0 0 1...

Bu satırı aşağıdaki gibi değiştirin (15 yerine 200):

26 1 0 0 200 0 0 1...

Buradaki 200 değerinin yerine daha yüksek bir şey yazarak deneme yapabilirsiniz.

Aynı serilerdeki Netload, Rapidshare ve FileFactory bağlantıları aynıdır.. Aynı serilerdeki partları karışık indirebilirsiniz.. Örnek : Part1'i rapidshare Seri 1 bağlantısından indirdiyseniz, part2'yi Netload seri 1 veya Filefactory Seri 1 bağlantılarından indirebilirsiniz..TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ!!

OYUN SORUNLARI İÇİN YÖNETİCİLERE ÖZEL MESAJ ATMAYIN!
DIRECTX KASIM SÜRÜMÜNÜ İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ..!
Oyunlarda Yaşanılan Sorunlar ve Cevapları için TIKLA...
Partlarda CRC (Cilt Bozuk) hatası alıyorsanız tıklayın!
Share-Online.biz 'den Nasıl Dosya indirilir?
FileFactory.com 'dan Nasıl Dosya indirilir?
Rapidshare.com 'dan Nasıl Dosya indirilir?
Netload.in 'den Nasıl Dosya indirilir?
©Copyright FullOyun & Since 2003█║▌│ █║▌ ║││█║█║

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Pagerank

pc oyunları

↑ Grab this Headline Animator

General

www.badgamess.blogspot.com

whos.amung.us